Vnitřní nátěrové systémy a hmoty - Silikátové1806 Silikátový vnitřní nátěr

Foto

Vlastnosti, použití, nanášení

Bílá a tónovatelná, vysoce kvalitní vnitřní barva bez rozpouštědel, spojující se prokřemeněním s podkladem, jednokomponentní, na silikátové bázi s organickými stabilizátory. Vysoce difuzní, matná, pachově neutrální. Nátěr zamezuje výskytu bakterií a plísní. Penetrace pokud je třeba: 1803 + voda. Bílý je vhodný pro alergiky.

Balení: bílá 15 l, 10 l, 5 l
barevný systém: 15 l, 5 l
Spotřeba: 130 - 150 ml/m2 na 1 nátěrDetailní informace - 1806 Silikátový vnitřní nátěr

Dokument - Acrobat ReaderTechnologický list

 Nahoru »


1906 Profisil

Foto

Vlastnosti, použití, nanášení

Bílá i tónovatelná, vysoce kvalitní vnitřní barva na stěny i stropy, spojující se prokřemeněním s podkladem, jednokomponentní, na silikátové bázi s organickými stabilizátory. Vysoce difuzní, matná, pachově neutrální, bez rozpouštědel, změkčovadel, nízkoemisní. Bílá je vhodná pro alergiky (je i bez konzervačních látek, odzkoušená TÜV).


Balení: 0095 bílá 15 l, 10 l, 5 l, 2,5 l
barevný systém: 15 l, 5 l, 2,5 l
Spotřeba: 130 - 150 ml/m2 na 1 nátěr

 Nahoru »


1907 Eurosil

Foto

Vlastnosti, použití, nanášení

Bílá, vysoce kvalitní vnitřní barva na stěny i stropy, spojující se prokřemeněním s podkladem, jednokomponentní, na silikátové bázi s organickými stabilizátory. Vysoce difuzní, matná, pachově neutrální, bez rozpouštědel, změkčovadel, nízkoemisní.


Balení: bílá 15 l
Spotřeba: 130 - 160 ml/m2 na 1 nátěr

 Nahoru »


1908 Klimasil

Foto

Vlastnosti, použití, nanášení

Bílý nebo barevný nátěr, pro dosažení vysoce alkalického, vlhkost vyrovnávajícího povrchu v interiéru. Zejména vhodný pro místnosti, kde vzniká vysoká vlhkost, např. kuchyně, koupelny a jiné. Je také vhodný jako dekorativní, hypoalergenní nátěr v citlivých oblastech, jako jsou například mateřské školky, hotely, ale i soukromý obytný prostor. Matný, povětrnostně odolný, je možné použití i ve venkovním prostředí, pachově neutrální, bez rozpouštědel, změkčovadel, nízkoemisní, bez konzervačních prostředků. Standardní bílý barevný odstín je vhodný pro alergiky.


Balení: bílá 25 kg
barevný systém: 25 kg
Spotřeba: cca 0,8 kg/m2 na 1 vrstvu

 Nahoru »


1909 Kalisil

Foto

Vlastnosti, použití, nanášení

Bílá i tónovatelná, vysoce kvalitní vnitřní barva na stěny i stropy, spojující se prokřemeněním s podkladem, jednokomponentní, na silikátové bázi s organickými stabilizátory. Vysoce difuzní, matná, pachově neutrální, bez rozpouštědel, změkčovadel, nízkoemisní. Bílá je i bez konzervačních látek.


Balení: 15 l
Spotřeba: 130 - 150 ml/m2 na 1 nátěr

 Nahoru »


1914 Structosil

Foto

Vlastnosti, použití, nanášení

Silikátová, vysoce kvalitní, vnitřní barva dle DIN 18363 s expandovaným sklem pro ušlechtilé perleťové struktury, zejména pro dekorativní stropní plochy. Nanáší se stříkáním. Standardně bílá, ale i do 10% tónovatelná, vysoce difuzní, matná, pachově neutrální, bez rozpouštědel, změkčovadel, nízkoemisní, bez konzervačních látek.


Balení: 15 l
Spotřeba: cca 700-1000 ml/m2 na 1 aplikaci v závislosti na požadovaném efektu struktury

 Nahoru »