fbpx

Opravné malty na beton

_

765 Reprofill K

Vlastnosti, použití, nanášení:

Polymerová cementová rychlá opravná  malta pro částečnou opravu a reprofilaci chybějících a poškozených míst v systému ochrany betonu Brillux. Pro vnitřní i vnější použití. Obzvlášť vhodná pro rychlé a snadné odstranění betonových poškození na objektech, které mají zatepleny systémem ETICS.

Balení: 15 kg
Spotřeba: cca 1,6 kg/m² suché malty na mm vrstvy.

_

801 PCC Ochranný a spojovací základ pro beton

Vlastnosti, použití, nanášení:

1K polymerový ochranný a spojovací antikorozní základ, v práškové formě.  Hydraulicky vytvrditelný, mrazu a solnému roztoku odolný, použitelný na vlhké podklady a bez problému zpracovatelný. Vysokou alkalitou pasivuje povrch betonářské oceli. „Příbuznost“ k betonu zaručuje vynikající přilnavost následně nanášené minerální opravné malty. Jako ochrana vůči korozi a spojovací prostředek v ochranném systému betonu Brillux. Jako antikorozní ochrana betonářské oceli při renovaci betonu a spojovací prostředek mezi betonovými stavebními díly a PCC Hrubou maltou 802 popř. PCC Plnící maltou 803. Použitelná venku i uvnitř.
Balení: 15 kg

Spotřeba: jako antikorozní ochrana cca  2,0 – 3,0 kg/m² suché malty na 1vrstvu. Celkem  cca 4,0 – 6,0 kg/m² při dvouvrstvé aplikaci; cca 150 g/m při 1 nátěru na vyztužovací oceli Ø 16 mm. Jako spojovací můstek: cca 2,0–4,0 kg/m² suché malty na 1 vrstvu.

_

805 PCC plnící malta

Vlastnosti, použití, nanášení:

1K vysoce odolná opravná malta pro sanaci betonu  a  ocelobetonových konstrukcí, připravená ke zpracování. Pro opravy poškozených betonových konstrukcí v parkovacích domech a garážích. Vysoce odolná vůči mrazu a posypové soli. Pro vnějšek i vnitřek. Redukuje pronikání CO2 a vlhkosti. Zabraňuje karbonizaci. S aktivní ochranou vůči korozi.

Balení: 25 kg

Spotřeba: cca  2,0 kg/m² suché malty na mm 1vrstvy.