fbpx

Kreativní systémy a materiály

_

183 Kreativní Cristallo

Vlastnosti, použití, nanášení
Čistě minerální, průsvitný efektní přídavek pro Kreativní Lucento 83.

Balení: 500 g
Spotřeba: 500 g Kreativního Cristalla 183 pro 2,5 l Kreativního Lucenta 83.

_

50 Kreativní Classico

Vlastnosti, použití, nanášení

Dekorační lazurovací barva na akrylátové bázi pro různorodé kreativní techniky. Pro vysoce hodnotná individuální ztvárnění stropů a stěn v interiérech. Různými barevnými kombinacemi a strukturou povrchu získá každá místnost individuální dekorační efekt. Techniky jsou obzvlášť vhodné pro ztvárnění reprezentačních nebo obchodních prostor v restauracích, hotelech nebo obchodech a stejně tak v soukromých obytných objektech. 72 dekoračních lazurovacích barevných odstínů v barevném systému Brillux a dle vzorníku 2 perleťové barevné odstíny (0999 zlatý a 0995 stříbrný) a 1 odstín s třpytivým efektem (0322).

Balení: 2,5 l
Spotřeba: cca 150 – 250 ml/m2 dle zprůsobu nanášení a kreativní techniky

_

70 Kreativní Algantico

Vlastnosti, použití, nanášení

Dekorační špachtlovací hmota na vápenné bázi s mramorovým práškem, pro vnitřek. K vytváření vysoce hodnotných dekorativních povrchů s proměnným stupněm lesku a mramorovým efektem – benátské štuky. Vhodné použití např. v hotelech, restauracích, obchodech, konferenčních sálech, obchodních a reprezentačních prostorách, ale i soukromém sektoru. 79 barevných odstínů, 6 variant techniky zpracování.
Možnost ochranného nátěru Kreativním dekoračním voskem 49.

Balení: 12,5 kg, 3,5 kg
Spotřeba (na 1 vrstvu):
podkladové špachtlování: cca 300 g/m2,
základní: cca 200 g/m2,
vrchní: cca 150 g/m2.
Přesná spotřeba se zjistí zkušební aplikací na daném povrchu.

_

71 Kreativní Granulato

Vlastnosti, použití, nanášení

Křemenem plněná, strukturovatelná nátěrová omítka, připravená pro zpracování, matná, bez rozpouštědel a změkčovadel, pro vnitřek. Použití v reprezentačních nebo obchodních prostorách, chodbách nebo schodištích, např. hotelů nebo restaurací a stejně tak v soukromých obytných prostorách na omítky, beton, sádrokarton atd. Speciálně určena pro další ztvárnění disperzní lazurou Kreativní Viviato 72.

Balení: 25 kg, 15 kg
Spotřeba: cca 1,1 – 1,3 kg/m2 nanášení hladítkem ev. válečkem
cca 2,0 – 3,0 kg/m2 nanášení stříkáním

_

72 Kreativní Viviato

Vlastnosti, použití, nanášení

Matná disperzní lazura připravená pro zpracování, bez rozpouštědel a změkčovadel, pro racionální použití uvnitř. Pro kreativní ztvárnění s lazurovaným povrchem. Na základě dlouhé doby zpracovatelnosti je vhodná obzvlášť pro velké plochy, např. chodby, schodiště a jiné. Výborně se hodí např. do hotelů, restaurací, reprezentačních nebo obchodních prostor a stejně tak i do soukromého obytného sektoru. 54 lazurovacích odstínů dle vzorníku a řada odstínů Scala v barevném systému Brillux

Balení: 10 l, 2,5 l
Spotřeba: cca 100 – 130 ml/m2 dle struktury podkladu

_

76 Kreativní Metallico

Vlastnosti, použití, nanášení

Efektní, dekorační špachtlovací hmota na bázi akrylátové disperze s metalickým vzhledem a proměnným stupněm lesku pro vnitřek. Barevné odstíny na bázi zlaté 0999 a stříbrné 0995 a stejně tak i 64 barevných odstínů dle vzorníku Brillux. Různé varianty techniky zpracování. Ochranný nátěr bezbarvým produktem Kreativní Classico 50.

Balení: 2,5 l
Spotřeba (na 1 vrstvu): cca 130 – 150 ml/m2.
Přesná spotřeba se zjistí zkušební aplikací na daném povrchu.

_

78 Kreativní Sentimento

Vlastnosti, použití, nanášení

Vysoce difúzně propustná mramorová jemná omítka na bázi vápníku s mramorovým práškem, pro textilně matné až hedvábně lesklé povrchy s proměnným minerálním efektem, podle techniky zpracování. Pro trendy – moderní, hladké ztvárnění stěn. Základní materiál bílý a 78 barevných odstínů v barevném systému Brillux.

Balení: 15 kg, 7,5 kg
Spotřeba (na 1 vrstvu):
základní špachtlování: cca 750 g/m2,
vrchní: cca 1000 – 1500 g/m2.
Přesná spotřeba se zjistí zkušební aplikací na daném povrchu.

_

83 Kreativní Lucento

Vlastnosti, použití, nanášení

Odolná dekorační efektní barva s metalickým vzhledem povrchu na akrylátové bázi. Přidáním výrobku Kreativní Cristallo 183 vznikne zvláštní, decentně strukturovaný povrchový efekt s trojrozměrným plastickým efektem. Barevné odstíny na bázi zlaté 0999 a stříbrné 0995 a stejně tak i 64 barevných odstínů dle vzorníku Brillux. Pro různorodé kreativní techniky. Pro vysoce hodnotná individuální ztvárnění stropů a stěn v interiérech, obzvlášť vhodné pro ztvárnění reprezentačních nebo obchodních prostor v restauracích, hotelech nebo obchodech a stejně tak v soukromých obytných objektech.

Balení: 2,5 l
Spotřeba: při nanášení válečkem bez přídavku Kreativního Cristalla 183 cca 130 ml/m2. Při nanášení s přídavkem Kreativního Cristalla cca 200 ml/m2

_

84 Kreativní Tenero

Vlastnosti, použití, nanášení

Špachtlovací hmota k vytvoření ploch s decentně metalickým efektem a “sametově” působícím charakterem. Barevné odstíny na bázi zlaté 0999 a stříbrné 0995 a stejně tak i 64 barevných odstínů dle vzorníku Brillux. Různé varianty techniky zpracování. Vysoce odolná. Plniva snižují psací efekt.

Balení: 3,5 kg
Spotřeba (na 1 vrstvu):
podkladové špachtlování: cca 260 g/m2,
jemné špachtlování: cca 150 g/m2,
Přesná spotřeba se zjistí zkušební aplikací na daném povrchu.

_

866 Kreativní fasádní lazura Vivalin

Vlastnosti, použití, nanášení

Matná disperzní lazura na bázi čistého akrylátu, odolná vůči působení povětrnostních podmínek. Pro kreativní povrchové úpravy fasád na hladkých nebo strukturovaných podkladech.

Balení: 2,5 l, 10 l

Spotřeba: cca 130-170 ml/m2 zředěné lazury (odpovídá cca 120-150 ml/m2 neředěné lazury).