fbpx

Stěrky a plniče na beton

_

804 PCC Jemná stěrka

Vlastnosti, použití, nanášení:

1K jemná stěrka, synteticky modifikovaná, vázaná na cement. Vysoce alkalická, plstivá, neobsahuje žádné korozi podporující součásti, s vynikající pojivostí a je obzvlášť přizpůsobená co se týče její přilnavosti a vlastní pevnosti, smršťování, elasticity atd. na opravu betonových dílů. Dobře zpracovatelná a bez problémů použitelná při práci nad hlavou a mokré stříkání. Pro částečné a celoplošné stěrkování betonových ploch. Kromě toho též pro vyplnění dutin a pórů a stejně tak pro celoplošné stěrkování pro vyrovnání rozdílů ve struktuře na neošetřených betonových plochách.

Balení: 25 kg
Spotřeba: cca 1,7 kg/m² suché malty na mm vrstvy

_

782 Stěrka na betonové lunkry

Vlastnosti, použití, nanášení:

Pro vyplnění pórů, lunkrů a dutin a stejně tak k vyhlazení betonových ploch venku i uvnitř. Také na intaktní, pevné, nosné disperzní nebo syntetické nátěry a stejně tak i na jiné minerální podklady, např. venkovní omítky (CS II- CSIII) atd.

Balení: 25 kg
Spotřeba: cca 500 – 700 g/m²

_

793 Elastický plnič na beton

Vlastnosti, použití, nanášení:

Elastická akrylátová disperze pro plnivé, trhliny překlenující mezinátěry na betonové plochy. Pro překlenutí a vyrovnání vlasových trhlin, chyb ve struktuře a stejně tak k vyplnění pórů, lunkrů a dutin.

Balení: 20 kg
Spotřeba: cca 700 – 1.000 g/m²