fbpx

Impregnace a izolační nátěry

_

115 Izolační základ

Vlastnosti, použití, nanášení

Bílý, rychle schnoucí, dobře kryjící a lehce zpracovatelný. Používá se k izolování olejových, vodních a rezavých skvrn, starých asfaltových nátěrů a zakouřených stropů. Zpracovává se neředěný a podle stavu podkladu 1-2 nátěry. Může se následně přetřít disperzními a emailovými barvami.

Balení: 3 l, 750 ml, 375 ml
Spotřeba: cca 100 – 120 ml/m2 na 1 nátěr

_

202 Aqualoma ELF

Vlastnosti, použití, nanášení

Izolační barva bez rozpouštědel a změkčovadel, bílá popř. barevná, matná, pro vnitřní použití, dobře kryjící s vynikajícím izolačním účinkem na nikotinem znečištěné plochy a na zaschlé vodní fleky. Pro izolační, renovující nátěry např. v restauracích, kantýnách, mateřských školkách, kuchyních atd.

Balení: 15 l, 5 l
Spotřeba: cca 140 – 180 ml/m2 na 1 nátěr

_

3729 Základní barva Wand – Primer ELF

Vlastnosti, použití, nanášení

Dobře kryvá základní barva bez emisí, bez obsahu rozpouštědel a změkčovadel. Bílá, matná, difúzně propustná a snadno zpracovatelná. Jako povlak zvyšující přilnavost a základní nátěr pro následné nátěry a vrstvy ve vnitřních prostorách na sádrokarton, sádrovou omítku a beton a dále na pevně držící, stabilní, matné disperzní staré nátěry. Používá se i jako kontaktní nátěr bez obsahu konzervačních látek pro následné silikátové nátěry a jako pigmentovaný základní nátěr pro tapety.

Balení: 15 l
Spotřeba: cca 150 – 200 ml/m2 na jeden nátěr na hladkém podkladu

_

869 Izolační barva na zeď

Vlastnosti, použití, nanášení

Výborně izolující, matná, rychlorenovační barva, obsahuje ředidlo, izoluje nikotin, rez, zaschlé vodní skvrny. Lehce zpracovatelná, dobře kryjící, otěruvzdorná, s nízkým pnutím.

Balení: 20 kg
Spotřeba: cca 130 – 150 ml/m2 (cca 200 – 230 g/m2) na 1 nátěr

_

924 Izolační základ

Vlastnosti, použití, nanášení

Vodou ředitelný, vysoká izolační schopnost, difusní a vysoce přilnavý, izoluje nikotinové, olejové a vodní skvrny a mastné skvrny sazí.

Balení:10 l
Spotřeba: minimálně 150 ml/m2 na 1 nátěr

_

930 Ochrana proti plísni

Vlastnosti, použití, nanášení

Bílá a tónovatelná (do 5%) ochrana proti plísni, omyvatelná, obsahuje dlouhodobý prostředek proti bakteriím a houbám, vysoká kryvost, dobrá přilnavost, vodou ředitelná, difuzní. Především pro místnosti zatížené vysokou vlhkostí vzduchu (kuchyně, koupelny, jatka, mlékárny atd.).

Balení:10 l, 2,5 l
Spotřeba: cca 150 – 170 ml/m2 na 1 nátěr

_

938 Základový koncentrát ELF

Vlastnosti, použití, nanášení

Pro vnějšek i vnitřek, k vyrovnání savosti podkladu, možno použít jako povlak pro matné disperzní vrstvy nebo tapety (uvnitř).

Balení: 10 l, 5 l
Spotřeba: cca 40 – 50 ml/m2 na 1 nátěr

_

949 Festodur základ

Vlastnosti, použití, nanášení

Difuzní, rychleschnoucí, vnitřní i venkovní nátěr, obsahuje rozpouštědla, izoluje nikotin a vodní skvrny. Nepoškozuje polystyren. Použití jako základní nátěr pro disperzní vrstvy na omítku, beton, vláknitý cement a na nesavé podklady (stará lakování a olejové skvrny).

Balení:12,5 l
Spotřeba: cca 150 – 200 ml/m2 na 1 nátěr