fbpx

O nás

V našem prodejním sortimentu je široká paleta materiálů pro povrchové úpravy ve stavebnictví a průmyslu. Jedná se o ucelené systémy pro úpravy povrchů na různých materiálech – dřevo, kovy, plasty, omítky, beton atd. pro různorodé požadavky s ohledem na barevný tón, strukturu, lesk, odolnost, životnost atd. Materiály tónujeme dle požadavků zákazníka, podle barevnostních stupnic RAL, SCALA, NCI atd. nebo podle barevného vzorku.

V případě zájmu zákazníka zajistíme odbornou realizaci povrchových úprav odbornými pracovníky na stavbě nebo v lakovně na práškovací i mokré lince.

Všechny materiály mají certifikát, zpracovaný technologický a bezpečnostní list a prohlášení o shodě.

Historie firmy

Spolupráce s firmou Brillux započala v roce 1991. Materiály Brillux okamžitě zaujaly svojí kvalitou a užitnými vlastnostmi. Zpočátku byl problémem cenový rozdíl oproti tuzemským výrobkům, brzy se však ukázalo, že vyšší cena je více než vyvážena přínosy použití kvalitního materiálu.

Materiály Brillux se začaly prosazovat na náročnějších stavbách, kvalitních projektech, kde byl požadavek na estetickou úroveň, životnost, stálobarevnost, ekologickou nezávadnost, snadnou a bezproblémovou aplikaci. Tak se kromě stálých zákazníků vytvořil i okruh aplikačních firem, které rutinně ovládají potřebné technologie a se kterými byly realizovány náročné projekty a stavby.

Při doporučení materiálů a technologií vycházíme z vlastní praxe, protože většinu materiálů a jejich aplikace máme osobně odzkoušenou a ověřenou v řadě předchozích realizací. Jejich potvrzením je spokojený zákazník.

Sídlo firmy se nachází na adrese:
Cíglerova 1089/30
Praha 14, Černý Most