fbpx

Fasádní tmely a plniče

_

3639 Silikátový plnič

Vlastnosti, použití, nanášení

Bílá + 95 barevných tónů dle vzorníku silikátových barev. 1K, k použití hotové vydatné plnidlo na silikátové bázi s organickými stabilizátory, pro vnitřní i vnější použití. Odolné vůči povětrnosti, odpuzující vodu, vysoce difuzní, lehce zpracovatelné a velmi dobře přilnavé, zpevňující podklad. Používá se jako plnící základová nebo střední vrstva kryjící trhlinky a nerovnosti na minerálních podkladech. Tónuje se silikát. tónovacími barvami.

Balení: 20 kg
Spotřeba: 200 – 250 g/m2

_

910 Silikonový plnič

Vlastnosti, použití, nanášení

Odolný plnič s vynikajícími difuzními vlastnostmi, odolný vůči kysličníku uhličitému, matný, dobře kryjící, bez vnitřního pnutí, rychle schnoucí, mikroporézní, netvoří film. Pro optické vyhlazení, místní vyrovnání, plnící mezinátěr např. na vápenopískové zdi.

Balení: 15 l
Spotřeba: cca 300 – 500 ml/m2 na 1 nátěr na hladkých podkladech

_

920 Fasádní tmel

Vlastnosti, použití, nanášení

Fasádní tmel s nízkým pnutím, přilnavý, disperzní, pro vnějšek i vnitřek, k vyhlazení nerovností a pórů v omítce a betonu, barva bílá, nanášení stěrkou nebo stříkáním.

Balení: 25 kg, 4 kg
Spotřeba: 1,7 kg/m2 na 1 mm tl.

_

978 Omítkový plnič na pórobeton

Vlastnosti, použití, nanášení

Lehce zpracovatelný umělohmotný plnič pro vnitřek i vnějšek, k celoplošnému tmelení, k vyplňování a vyhlazování nerovností omítek a betonu, nanášení a vyhlazení ocelovou stěrkou.

Balení: 25 kg
Spotřeba: 1,6 kg/m2