fbpx

Odstraňovače nátěrů a ředidla

_

111 Rychločistič štětců

Vlastnosti, použití, nanášení:

Čistící prostředek na štětce odstraňující zbytky barev, které jsou pak okamžitě mísitelné s vodou. Obsahuje odstranitelné tensorové ředidlo. Také pro odstranění skvrn od tuků, dehtu a oleje.

Balení: 3 l, 1 l , 500 ml

_

1110 Nádoba na čištění štětců

Použití:

Pro čištění a skladování štětců, dvě velikosti pro 6 nebo 8 kusů. Do větší nádoby lze uložit i díky uzavíratelnému otvoru ve víku štětec na radiátory.

_

155 Top odstraňovač starých nátěrů

Vlastnosti, použití, nanášení

K odstranění starých syntetických a disperzních nátěrů, stejně tak plastických a organicky vázaných omítek na minerálních podkladech, kovech a masivním dřevě. Biologicky odbouratelný, bez aromátů. Pachově neutrální a bez chloruhlovodíků. Uvolňuje barevné vrstvy důkladně a do hloubky pórů. Usnadňuje odstraňování z větších ploch, např. fasád, díky obzvlášť dlouhé době zpracovatelnosti. Je možné nanášet válečkem a lehce a rovnoměrně zpracovávat. Pro lepší kontrolu na světlých podkladech je zbarven lazurově zeleně.

Balení: 12,5 l, 2,5 l, 750 ml
Spotřeba: cca 300-800 ml/m² na 1 nátěr

_

170 Gelový odstraňovač starých nátěrů

Vlastnosti, použití, nanášení

K odstranění starých syntetických a disperzních nátěrů, stejně tak plastických a organicky vázaných omítek ze dřeva, kovů a masivních  minerálních podkladů. Vysoce účinný, vodou emulgovatelný odstraňovací prostředek na bázi speciálních rozpouštědel. Má vysokou hloubkovou účinnost a je lehce zpracovatelný. Je tixotropní a má proto minimální sklon ke stékání. Uvolňuje barevné vrstvy důkladně a do hloubky pórů.

Balení: 10 l, 3 l
Spotřeba: cca 300-600 ml/m² na 1 nátěr

_

1032 Univerzální čistič

Vlastnosti, použití, nanášení

Pro efektivní čištění a odmašťování např. kovů, plastů (tvrdé PVC), starých nátěrů atd. Obzvláště vhodný pro čištění a předúpravu neošetřených zinkových povrchů.

Balení: 10 l kanystr (koncentrát), 500 ml láhev s rozprašovačem (připravená k použití)

_

614 Čistič a odmašťovač

Vlastnosti, použití, nanášení

Speciální rozpouštědlo pro čištění a odmašťování kovů, např. hliníku a zinku. Nenahrazuje nutnou amoniakální lázeň na zinkovém povrchu.

Balení: 5 l

_

631 Ředidlo AF bez aromátů

Vlastnosti, použití, nanášení

Pachově neutrální, bez aromátů, pro regulaci konzistence a pro lepší zpracování barev bez aromátů, nátěrem nebo válečkem. Vhodné také pro čištění nářadí.

Balení: 5 l, 1 1 , 500 ml

_

321 Terpentýnová náhražka

Vlastnosti, použití, nanášení

Speciální terpentýnová náhrada, převážně pro ředění umělo-pryskyřičných laků ze syntetické pryskyřice na bázi alkydové pryskyřice. Speciálně pro regulaci konzistence pro lepší zpracování štětcem nebo válečkem.

Balení: 5 l, 1 1 , 500 ml

_

432 Univerzální ředidlo

Vlastnosti, použití, nanášení

Intenzivně účinkující rozpouštědlo pro ředění umělo-pryskyřičných a PVC laků.. Speciálně pro regulaci konzistence pro lepší zpracování štětcem nebo válečkem. Vhodné pro čištění použitého nářadí a pro odstranění odolných skvrn od barvy.

Balení: 30 l, 5 l, 1 1 , 500 ml

_

456 Nitro ředidlo

Vlastnosti, použití, nanášení

Intenzivně účinkující rozpouštědlo pro ředění barev na nitro bázi a pro odstraňování obzvláště odolných skvrn od barev.

Balení: 30 l, 5 l, 1 1 , 500 ml

_

854 Epoxidové ředidlo

Vlastnosti, použití, nanášení

Speciální intenzivně účinkující rozpouštědlo pro ředění barev a podlahových nátěrů na bázi epoxidové pryskyřice a stejně tak pro čištění nářadí a  zařízení.

Balení: 5 l, 1 1

_

915 Speciální ředidlo pro alkydopryskyřičné laky

Vlastnosti, použití, nanášení

Speciální intenzivně účinkující rozpouštědlo pro ředění laků na bázi epoxidové pryskyřice a PVC laků. Speciálně pro regulaci konzistence např. Multi základu 227 a stejně tak pro optimální nastavení konzistence alkydopryskyřičných laků při stříkání.

Balení: 30 l, 5 l, 1 1

_

617 PUR ředidlo

Vlastnosti, použití, nanášení

Intenzivně účinkující rozpouštědlo pro ředění 2K PUR AC laků.

Balení: 5 l, 1 1