fbpx

Tapety – Vliesové a papírové

_

7030 Tapety

Stáhněte si instrukce pro zpracování obložení stěn

_

1525 Rapidvlies – hladká tapeta

Vlastnosti:
Speciální obzvlášť stabilní tkanina, odolná proti roztržení a přemosťující trhliny. Těžko vznětlivá B1 dle DIN 4102, se seříznutými hranami a zabalená do fólie. Nevykazuje žádné smršťování nebo roztahování a má tudíž nízké pnutí, je rozměrově stálá a difúzní. Bez měkčení přímo zpracovatelná, vytváří hladké, stejnoměrné podklady a je výborně přetíratelná popř. přelepitelná obložením na stěny. Kromě toho je možno lepidlem přilepené obklady znovu lehce odstranit.

_

1725 Xtravlies – mimořádně hladká tapeta

Vlastnosti:
Speciální, obzvlášť stabilní tkanina, odolná proti roztržení a přemosťující trhliny, se seříznutými hranami a zabalená do fólie, opatřená první vrstvou. Nevykazuje žádné smršťování nebo roztahování a má tudíž nízké pnutí, je rozměrově stálá a difúzní. Bez měkčení přímo zpracovatelná, vytváří hladké, stejnoměrné podklady a je výborně přetíratelná.

Barevný odstín: bílá

_

41 Rauvlies jemný – exklusiv

Vlastnosti:
Speciální, obzvlášť stabilní tkanina s jemnou strukturou, odolná proti roztržení. Vytváří stejnoměrné podklady, je racionálně zpracovatelná lepením a je výborně přetíratelná disperzními barvami.

Barevný odstín: přírodní bílá
Balení: 2 role v kartónu

_

51 Rauvlies – hrubá struktura

Vlastnosti:
Speciální, obzvlášť stabilní tkanina s hrubou strukturou, odolná proti roztržení. Vytváří stejnoměrné podklady, je racionálně zpracovatelná lepením a je výborně přetíratelná disperzními barvami.

Barevný odstín: přírodní bílá
Balení: 2 role v kartónu
Šířka role: cca 0,75 m

_

31 Raufaser – střední struktura

Vlastnosti:
Ekologická tkanina ve třívrstvé profi kvalitě se střední strukturou. Výborně přetíratelná disperzními barvami. V kombinaci se Silikátovou vnitřní barvou ELF 1806 je odzkoušená a vhodná pro alergiky.

Balení: 6 rolí v kartónu
Rozměr role: cca 0,53 x 33,5 m, popř. cca 0,75 x

_

51 Raufaser – hrubá struktura

Vlastnosti, použití, nanášení

Rychle schnoucí, kvalitní lak ve spreji, pro lesklé lakování na předupravené a základované radiátory, topná tělesa, boilery a potrubí a stejně tak kovové díly, do teploty až +80°C. Vysoce vydatný, s dobrým rozlivem, vynikající kryvostí, odolností lesku a nežloutnoucí. Bílý barevný odstín.

Balení: 400 ml
Spotřeba: cca 200 ml/m2 na 1 vrstvu

_

71 Raufaser – rustikální struktura

Vlastnosti:
Ekologická tkanina ve třívrstvé profi kvalitě s rustikální strukturou. Výborně přetíratelná disperzními barvami. V kombinaci se Silikátovou vnitřní barvou ELF 1806 je odzkoušená a vhodná pro alergiky.

Balení: 6 rolí v kartónu
Rozměr role: cca 0,53 x 17 m

_

130 Lightvlies – hladká

Vlastnosti:
Stabilní tkanina bez struktury, přemosťující trhliny. Těžko vznětlivá B1 dle DIN 4102, se seříznutými hranami a zabalená do fólie. Nevykazuje žádné smršťování nebo roztahování a má tudíž nízké pnutí a je rozměrově stálá. Bez měkčení přímo zpracovatelná a po zaschnutí přímo přetíratelná disperzními barvami.

Barevný odstín: přírodní bílá
Balení: 4 role v kartónu