fbpx

Fasádní omítky JUB

_

JUBIZOL Bavalit

Dvousložková tenkovrstvá dekorativní omítka s vodorovnou nebo svislou drásanou strukturou podobnou dubové kůře. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních i vnitřních stěnových povrchů, na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v různých fasádních tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vodoodpudivá a výjimečně vysoce paropropustná, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: vodou rozředěný bílý ACRYLCOLOR (1 : 1). Složka A: JUBIZOL BAVALIT – minerální suchá směs. Složka B: AKRIL EMULZE – vodní emulze polymerních pojiv. Prohlášení o vlastnostech podle EN 998-1.

Spotřeba
Složka A (JUBIZOL Bavalit): 3,2 kg/m2

Složka B (Akril emulze): 0,4 kg/m2

Balení
20 kg

_

JUBIZOL Mineral finish T

Tenkovrstvá dekorativní vápenocementová omítka s vodorovnou, svislou nebo kruhovou drásanou strukturou podobnou dubové kůře. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních (max. dvoupatrových objektů s dostatečně širokými přesahy střechy) i vnitřních stěnových povrchů, na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v různých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vodoodpudivá a výjimečně vysoce paropropustná, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: vodou rozředěný bílý ACRYLCOLOR (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 998-1.

Spotřeba
2,6 kg/m2

Balení
20 kg

_

JUBIZOL Silicate finish T

Tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi draselného vodního skla s vodorovnou, svislou nebo kruhovou drásanou strukturou podobnou dubové kůře. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů, na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v různých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a výjimečně vysoce paropropustná, nehořlavá, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo roztok SILICATECOLORU (v odstínu podobném odstínu omítky) a SILICATEPRIMERU a vody (1 : 1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
2,5 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Acryl finish XT

Cenově výhodná tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi akrylátových pojiv s vodorovnou, svislou nebo kruhovou drásanou strukturou podobnou dubové kůře. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů, na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a dobře paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný ACRYLCOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Náš tip:
Při větrném počasí a při teplotách od +25 do +35°C doporučujeme použít přísadu pro prodloužení doby zpracovatelnosti omítek JUBIZOL Finish Summer additive. Instruktážní video ZDE.

Spotřeba
2,5 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Acryl finish T

Tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi akrylátových pojiv s vodorovnou, svislou nebo kruhovou drásanou strukturou podobnou dubové kůře. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů, na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a dobře paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný ACRYLCOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
JUBIZOL Acryl finish T 2,0: 2,5 kg/m2

JUBIZOL Acryl finish T 2,5: 3,2 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Silicone finish T

Tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi silikonových pojiv s vodorovnou, svislou nebo kruhovou drásanou strukturou podobnou dubové kůře. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů (zejména vysokých objektů vystavených náročným klimatickým podmínkám), na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v různých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je výjimečně vysoce vodoodpudivá a vysoce paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, snadno se nanáší, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný SILICONECOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
2,8 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Trend finish T

Tenkovrstvá dekorativní omítka pro intenzivní a COOL odstíny vyrobená na bázi polymerních pojiv a siloxanů s vodorovnou, svislou nebo kruhovou drásanou strukturou podobnou dubové kůře. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů (zejména vysokých objektů vystavených náročným klimatickým podmínkám), na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a dobře paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, snadno se nanáší, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný ACRYLCOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
2,5 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Mineral finish S

Tenkovrstvá dekorativní vápenocementová omítka s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních (max. dvoupatrových objektů s dostatečně širokými přesahy střechy) i vnitřních stěnových povrchů, na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v různých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vodoodpudivá a výjimečně vysoce paropropustná, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: vodou rozředěný bílý ACRYLCOLOR nebo AKRIL EMULZE (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 998-1.

Spotřeba
2,6 kg/m2

Balení
20 kg

_

JUBIZOL Silicate finish S

Tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi draselného vodního skla s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů, na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v různých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a výjimečně vysoce paropropustná, nehořlavá, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo roztok SILICATECOLORU (v odstínu podobném odstínu omítky) a SILICATEPRIMERU a vody (1 : 1 : 1) nebo vodou rozředěný SILICATEPRIMER (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
JUBIZOL Silicate finish S 1,5: 2,4 kg/m2

JUBIZOL Silicate finish S 2,0: 2,9 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Acryl finish XS

Cenově výhodná tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi akrylátových pryskyřic s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů, na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a dobře paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný ACRYLCOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1) nebo vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
JUBIZOL Acryl finish XS 1,5: 2,5 kg/m2

JUBIZOL Acryl finish XS 2,0: 3,0 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Acryl finish S

Tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi akrylátových pryskyřic s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů, na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a dobře paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, má velmi širokou škálu odstínů, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný ACRYLCOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1) nebo vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
JUBIZOL Acryl finish S 1,5: cca 2,5 kg/m2

JUBIZOL Acryl finish S 2,0: cca 3,0 kg/m2

JUBIZOL Acryl finish S 2,5: cca 5,0 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Unixil finish S

Tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi polymerních pojiv a siloxanů s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů (zejména vysokých objektů vystavených náročným klimatickým podmínkám), na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a dobře paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, snadno se nanáší, má velmi širokou škálu odstínů, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný ACRYLCOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1) nebo vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
JUBIZOL Unixil finish S 1,5: 2,5 kg/m2

JUBIZOL Unixil finish S 2,0: 3,1 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Unixil finish winter S

Dvousložková tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi polymerních pojiv a siloxanů s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou umožňující nanášení při teplotách od +1°C do +15°C a zvýšené relativní vlhkosti vzduchu do 95 %. Používá se s přísadou JUBIZOL FINISH WINTER ADDITIVE. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů (zejména vysokých objektů vystavených náročným klimatickým podmínkám), na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a dobře paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, snadno se nanáší, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný ACRYLCOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1) nebo vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
2,5 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Silicone finish XS

Cenově výhodná tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi silikonových pojiv s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou a rozšířenou škálou odstínů. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů (zejména vysokých objektů vystavených náročným klimatickým podmínkám), na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v různých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a dobře paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, snadno se nanáší, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný SILICONECOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1) nebo vodou rozředěný SILICONEPRIMER (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
JUBIZOL Silicone finish XS 1,5: 2,5 kg/m2

JUBIZOL Silicone finish XS 2,0: 3,1 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Silicone finish S

Tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi silikonových pojiv s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů (zejména vysokých objektů vystavených náročným klimatickým podmínkám), na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v různých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je výjimečně vysoce vodoodpudivá a vysoce paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, snadno se nanáší, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný SILICONECOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1) nebo vodou rozředěný SILICONEPRIMER (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
JUBIZOL Silicone finish S 1,5: 2,4 kg/m2

JUBIZOL Silicone finish S 2,0: 3,0 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Nano finish S

Tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi silikonových pojiv a nano částic s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou a samočisticím. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů (zejména vysokých objektů vystavených náročným klimatickým podmínkám), na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v různých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je výjimečně vysoce vodoodpudivá a vysoce paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, snadno se nanáší, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný SILICONECOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1) nebo vodou rozředěný SILICONEPRIMER (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
JUBIZOL Nano finish S 1,5: 2,4 kg/m2

JUBIZOL Nano finish S 2,0: 3,0 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Trend finish S

Tenkovrstvá dekorativní omítka pro intenzivní a COOL odstíny vyrobená na bázi polymerních pojiv a siloxanů s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů (zejména vysokých objektů vystavených náročným klimatickým podmínkám), na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a dobře paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, snadno se nanáší, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný ACRYLCOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1) nebo vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
JUBIZOL Trend finish S 1,5: cca 2,5 kg/m2

JUBIZOL Trend finish S 2,0: cca 3,0 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL štuková omítka 1.0

Tenkovrstvé vodoodpudivé vápenocementové omítky jsou průmyslově připravené suché maltové směsi. Používají se pro vyrovnávání a ochranu minerálních hrubých omítek (bez základního nátěru), jako jsou hrubá vápenocementová omítka, tepelně izolační omítka, renovační omítka a základní omítka zateplovacích systémů. Omítky jsou vodoodpudivé a vysoce paropropustné, odolávají povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám a kouřovým plynům. Tvoří-li JUBIZOL ŠTUKOVÁ OMÍTKA 1,0 na fasádě vrchní omítku, musíme ji i přes její vysokou vodoodpudivost chránit vrchním barevným nebo hydrofobizačním nátěrem (provádíme cca 1 týden po nanesení omítky). Podklad před vyrovnáním důkladně navlhčíme vodou. Prohlášení o vlastnostech podle EN 998-1.

Spotřeba
1,3 kg/m2 při tl. vrstvy 1 mm

Balení
20 kg

_

JUBIZOL Finish S 1.0

Tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi polymerních pojiv a siloxanů s typickou stejnoměrnou velmi jemnou hlazenou strukturou, určená pro snadnější a rychlejší provádění špalet a různých ozdobných architektonických prvků na fasádě. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů (zejména vysokých objektů vystavených náročným klimatickým podmínkám), na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a vysoce paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, snadno se nanáší, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný ACRYLCOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1) nebo vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
2,1 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Kulirplast 2.0

Tenkovrstvá dekorativní akrylátová omítka z vícebarevného mramorového granulátu. JUBIZOL KULIRPLAST 2.0 je vhodný k dekorativní ochraně fasádních (zejména soklových) a vnitřních (především silně zatížených) stěnových povrchů, na všechny druhy hladce upravených stavebních podkladů (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vodoodpudivá a dobře paropropustná, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný ACRYLCOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
4,5 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Kulirplast 1.8 premium

Tenkovrstvá dekorativní akrylátová omítka z barveného přírodního granulátu s prodlouženou dobou zpracovatelnosti. JUBIZOL KULIRPLAST 1,8 PREMIUM je vhodný k dekorativní ochraně fasádních (zejména soklových) a vnitřních (především silně zatížených) stěnových povrchů, na všechny druhy hladce upravených stavebních podkladů (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vodoodpudivá a dobře paropropustná, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky. Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
4,5 kg/m2

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Decor finish

IDEÁLNÍ pro vytváření různých dekorativních úprav na fasádách a ostatních venkovních plochách.

Vlastnosti

 • Dekorativní fasádní omítka určená pro imitace dřeva, kamena a betonu.
 • K dispozici v široké paletě dekorativních technik a barevných odstínů.
 • Vynikající odolnost proti povětrnosti – dlouhodobá životnost.
 • Vynikající odolnost proti rozvoji řas a plísní.
 • Vynikající vodoodpudivost.

Výhody

 • Ideální pro vyjádření vlastní individuality a kreativity.
 • Realizace je levnější, rychlejší a méně náročná než osazení pravého kamene/dřeva/cihly.
 • Použití omítky nezatěžuje podklad, a proto nevyžaduje dodatečné kotvení.
 • Povrch fasády je dokonale utěsněn – nemá spáry, které vznikají při užití přírodních materiálů.
 • Umožňuje levnější, rychlejší a méně náročnou údržbu.

Spotřeba
1,2 – 3,5 kg/m2 podle požadované struktury a techniky nanášení

Balení
25 kg

_

JUBIZOL Decor glitter

IDEÁLNÍ pro dosažení rafinovaně probleskujícího dekorativního efektu na fasádách a ostatních venkovních plochách.

Vlastnosti

 • Směs skleněných zrn s originálním a diskrétním reflexním efektem.
 • Vzhled povrchu se mění podle úhlu a zdroje světla (sluneční nebo umělé).
 • Vynikající odolnost proti povětrnosti – dlouhodobý efekt.
 • Snadná strojní aplikace do finální vrstvy omítky / barvy.

Výhody

 • Ideální pro vyjádření vlastní individuality a kreativity.
 • Univerzální použití v kombinaci se všemi disperzními omítkami a fasádními barvami JUB.
 • Nevyžaduje žádnou povrchovou úpravu a údržbu.
 • Vhodné použití na tmavé i světlé podklady.

Spotřeba
100 – 250 g/m2

Balení
8 kg

_

JUBIZOL Finish Winter additive

Speciální přísada do omítek JUBIZOL Acryl finish S a JUBIZOL Silicone finish S umožňující nanášet omítku při teplotách od +1°C do +15°C a zvýšené relativní vlhkosti vzduchu do 80 %. Nanášení při ještě vyšší relativní vlhkosti vzduchu (80 až 95 %) umožňuje přísada JUBIZOL FINISH WINTER ADDITIVE v kombinaci se speciální omítkou JUBIZOL UNIXIL FINISH WINTER S. S přísadou JUBIZOL FINISH WINTER ADDITIVE je omítka odolná vůči srážkové vodě již po cca 24 hodinách po nanesení. Nemění vzhled omítky.

Spotřeba
0,25 L / 25 kg omítky (běžné akrylátové a silikonové omítky – pro teploty od +1°C do +15°C a zvýšenou relativní vlhkost vzduchu do 80 %)

0,5 L / 25 kg omítky (JUBIZOL Unixil finish winter S – pro teploty od +1°C do +15°C a zvýšenou relativní vlhkost vzduchu 80 až 95 %)

Balení
0,5 L

_

JUBIZOL Finish Summer additive

Speciální přísada do všech akrylátových a silikonových disperzních omítek umožňující přibližně zdvojnásobit dobu zpracovatelnosti omítek při větrném počasí, teplotách od +25°C do +35°C a relativní vlhkosti vzduchu do 50 %. Nemění vzhled omítky.

Spotřeba
1,25 kg / 25 kg omítky

Balení
1,25 kg

_

JUBIZOL Aerogel finish S

IDEÁLNÍ pro pasivní a nízkoenergetické budovy a ochrana v nejpokrokovějším fasádním systému JUBIZOL Premium. Vyvinuto pro budovy, kde je zvláště důležitá trvalá a účinná tepelná izolace. Vhodná na všechny povrchy, které jsou mechanicky více zatížené nebo více vystavené vlhkosti a dešti. Použití pro systémy s izolací na bázi MW, EPS a XPS.

Vlastnosti

 • Aerogel a plniva z pěnového skla zvyšují izolační schopnost, což chrání základní omítku proti přehřívání a vzniku prasklin
 • Kombinace karbonových a čedičových vláken poskytuje omítce výjimečnou pružnost a pevnost zároveň
 • Omezuje kondenzaci vlhkosti na fasádním povrchu, což snižuje riziko vzniku řas a plísní
 • Vynikající trvalá vodoodpudivost, paropropustnost a odolnost proti povětrnostním vlivům

Výhody pro investora / realizátora

 • Omítka zajišťuje vynikající dlouhodobou ochranu fasádních povrchů
 • Stabilita barevných odstínů poskytuje dlouhodobě zachovalý vzhled
 • Dlouhodobá odolnost proti napadení řasami a plísněmi
 • Minimální náklady na údržbu díky prodlouženému intervalu renovačních nátěrů
 • Nejlepší volba na fasádní povrchy výškových budov bez přesahů střechy i na povrchové úpravy soklů
 • Široký rozsah barevných odstínů (A*-F*) a velmi snadné nanášení

Spotřeba
JUBIZOL Aerogel finish S 1,5: 2,4 kg/m2 (1 vědro ~ 10,4 m2)

JUBIZOL Aerogel finish S 2,0: 2,8 kg/m2 (1 vědro ~ 8,3 m2)

Balení
25 kg

_

JUBIZOL CarbonStrong finish S

IDEÁLNÍ pro fasádní systémy, kde je zvláště důležitá pružnost, odolnost a trvanlivost povrchové úpravy. Vhodná na všechny povrchy, které jsou mechanicky více zatížené nebo více vystavené vlhkosti a dešti. Použití pro systémy s izolací na bázi MW, EPS a XPS.

Vlastnosti

 • Kombinace karbonových a čedičových vláken poskytuje omítce výjimečnou pružnost a pevnost zároveň
 • Vynikající trvalá vodoodpudivost, paropropustnost a odolnost proti povětrnostním vlivům
 • Možnost tónování do sytějších odstínů bez rizika poškození omítky

Výhody pro investora / realizátora

 • Omítka zajišťuje vynikající dlouhodobou ochranu fasádních povrchů
 • Vyšší elasticita omítky snižuje riziko vzniku prasklin na fasádním povrchu
 • Dodatečná odolnost proti poškození následkem vandalismu nebo krupobití
 • Dlouhodobá odolnost proti napadení řasami a plísněmi
 • Minimální náklady na údržbu díky prodlouženému intervalu renovačních nátěrů
 • Široký rozsah odstínů a snadné nanášení

Spotřeba
JUBIZOL CarbonStrong finish S 1,5: 2,5 kg/m2 (1 vědro ~ 10,0 m2)
JUBIZOL CarbonStrong finish S 2,0: 3,1 kg/m2 (1 vědro ~ 8,0 m2)
Balení
25 kg