fbpx

Antialergické nátěry

_

9000 Vitalux

Vlastnosti: Nízko emisní, tupě matná, vnitřní, disperzní barva bez konzervačních prostředků – potvrzeno laboratoří TÜV SÜD, bez rozpouštědel a změkčovadel, lehce zpracovatelná, vhodná pro alergiky. Pro vysoce hodnotné nátěry stěn a stropů uvnitř, speciálně pro citlivé prostory, jako dětské pokoje, ložnice, školky, školy atd.

Barevné odstíny: 0095 bílý. Další barevné odstíny jsou možné jako zvláštní vyhotovení.

Balení: 15 l, 5 l
Spotřeba: cca 120 – 140 ml/m² na 1 nátěr

_

9002 Vitabase

Vlastnosti: Hydrosolový hloubkový základ bez konzervačních látek, pro základování savých podkladů uvnitř, např. omítek, betonu, sádrokartonu nebo starých disperzních nátěrů. Vhodný pro alergiky, nízkoemisní, bez rozpouštědel a změkčovadel.

 

Balení: 10 l
Spotřeba: cca 150 – 200 ml/m² na 1 nátěr

_

9004 Vitasmart

Vlastnosti: Vnitřní, disperzní nátěr bez konzervačních látek, tupě matný, třída otěruvzdornosti za mokra 3, lehce zpracovatelný. Na základě dobrého rozlivu obzvlášť vhodný pro prvonátěry a renovační nátěry na strukturovaných podkladech,

 

Balení: 15 l, 5 l
Spotřeba: cca 120- 140 ml/m² na 1 nátěr

_

9005 Vitasense

Vlastnosti: Pro vysoce hodnotné nátěry stěn a stropů uvnitř, bez konzervačních látek, např. na vnitřní omítky, beton, Raufaser, sádrokarton, vláknitý cement, vápenopískové zdivo. Materiál je obzvlášť vhodný pro renovační nátěry, protože na základě vynikající kryvosti je zpravidla nutný jen jeden nátěr.

 

Balení: 15 l, 5 l
Spotřeba: cca 120- 140 ml/m² na 1 nátěr

_

9006 Vitashine

Vlastnosti: Pro odolné a dobře čistitelné nátěry stěn a stropů uvnitř, bez konzervačních látek, např. na vnitřní omítky, beton, sádrokarton, Raufaser. Také speciálně vhodný pro citlivé oblasti, jako např. dětské pokoje nebo ložnice a stejně i školky, školy atd.

Balení: 15 l, 5 l
Spotřeba: cca 130 – 160 ml/m² na 1 nátěr