fbpx

Kov JUB

_

JUBIN Metal primer

Ekologická, vodou ředitelná akrylátová antikorozní základová barva na kov, bez nepříjemného zápachu, s nízkým obsahem organických těkavých látek, rychleschnoucí. Je určena k ochraně povrchů ze železa, oceli, zinku, mědi a hliníku, včetně radiátorů a trubek do teploty 60°C. Zvyšuje přídržnost vrchního nátěru k povrchu. V kombinaci s JUBIN DECOR UNIVERSAL je vhodný k ochraně méně zatížených kovových povrchů (především v interiéru), v kombinaci s JUBIN METAL je vhodný k ochraně více zatížených kovových povrchů před korozí a atmosférickými vlivy. Podklad: pevný, suchý a čistý, dle potřeby obrousit a odmastit.

Spotřeba
80 – 100 ml/ m2 v jedné vrstvě

Balení
0,65 L

_

JUBIN Metal

Ekologická, vodou ředitelná akrylátová antikorozní barva na kov, bez nepříjemného zápachu, s nízkým obsahem organických těkavých látek, rychleschnoucí. Je určena k dekorativní ochraně venkovních a vnitřních železných nebo ocelových povrchů, včetně radiátorů a trubek do teploty 60°C. Používá se samostatně nebo v kombinaci se základním nátěrem JUBIN METAL PRIMER V, se kterým se hodí i na barevné kovy. Zatřídění podle EN 13300 – vzhled: polomat.

Spotřeba
80 – 100 ml/m2 v jedné vrstvě

Obvykle stačí dvě vrstvy. Na venkovní, velmi povětrností zatížené povrchy, jsou doporučeny tři vrstvy.

Balení
0,65 L a 2,25 L

_

JUBIN Metal primer S

Alkydová antikorozní základová barva určená k ochraně povrchů ze železa a oceli. Zvyšuje přídržnost vrchního nátěru k povrchu, má výborný rozliv a dlouhou dobu zpracovatelnosti. Používá se v kombinaci s vrchním nátěrem JUBIN EMAIL UNIVERSAL. Podklad: pevný, suchý a čistý, dle potřeby obrousit a odmastit.

Spotřeba
100 – 125 ml/m2 v jedné vrstvě

Balení
0,75 L

_

JUBIN Radiator

Alkydová antikorozní krycí barva určená k dekorativní ochraně radiátorů, ohřívačů vody a trubek topných systémů. Odolává zvýšeným teplotám, má vysokou pružnost a pevnost nátěrového filmu, vysoký lesk, vysokou krycí schopnost, výborný rozliv a dlouhou dobu zpracovatelnosti. Používá se samostatně nebo v kombinaci se základním nátěrem JUBIN METAL PRIMER S. Podklad: pevný, suchý a čistý, dle potřeby obrousit a odmastit. Zatřídění podle EN ISO 2813 – stupeň lesku: lesk.

Spotřeba
100 – 125 ml/m2 v jedné vrstvě

Balení
0,75 L

_

JUBIN Cleaner

Systémový přípravek určený pro odmaštění kovových podkladů, ředění alkydových nátěrů JUBIN za účelem zlepšení jejich roztíratelnosti a čištění použitého nářadí. Použitelný pro JUBIN LASUR CLASSIC, JUBIN LASUR UV PREMIUM, JUBIN LODNÍ LAK, JUBIN WOOD PRIMER, JUBIN METAL PRIMER S, JUBIN EMAIL UNIVERSAL, JUBIN RADIATOR.

Spotřeba
Ředění: max. 50 ml na 1 L nátěru

Balení
0,9 L