fbpx

Těsnicí pásky rohové prvky a manžety

_

HYDROSOL těsnicí páska

Elastická páska šíře 120 mm pro vyztužení hydroizolační stěrky HYDROSOL ELASTIC, HYDROSOL SUPERFLEX a HYDROSOL EXPRESS v místech přechodu mezi svislými a vodorovnými plochami (včetně dilatačních spár). Je odolná proti vysoké teplotě, alkáliím, kyselým a solným roztokům, olejům.

Balení
10 m a 50 m

_

HYDROSOL samolepicí těsnicí páska

Samolepicí elastická páska šíře 100 mm pro vyztužení hydroizolační stěrky HYDROSOL ELASTIC, HYDROSOL SUPERFLEX a HYDROSOL EXPRESS v místech přechodu mezi svislými a vodorovnými plochami (včetně dilatačních spár). Je odolná proti vysoké teplotě, alkáliím, kyselým a solným roztokům, olejům.

Balení
10 m

_

HYDROSOL vnitřní rohové prvky

Elastické vnitřní rohové prvky pro vyztužení hydroizolační stěrky HYDROSOL ELASTIC, HYDROSOL SUPERFLEX a HYDROSOL EXPRESS v rozích a koutech (včetně dilatačních spár). Jsou odolné proti vysoké teplotě, alkáliím, kyselým a solným roztokům, olejům.

_

HYDROSOL vnější rohové prvky

Elastické vnější rohové prvky pro vyztužení hydroizolační stěrky HYDROSOL ELASTIC, HYDROSOL SUPERFLEX a HYDROSOL EXPRESS v rozích a koutech (včetně dilatačních spár). Jsou odolné proti vysoké teplotě, alkáliím, kyselým a solným roztokům, olejům.

_

HYDROSOL manžety

Elastické manžety o rozměrech 120 x 120 mm, resp. 350 x 350 mm pro vyztužení hydroizolační stěrky HYDROSOL ELASTIC, HYDROSOL SUPERFLEX a HYDROSOL EXPRESS v místech prostupu instalací. Jsou odolné proti vysoké teplotě, alkáliím, kyselým a solným roztokům, olejům.