fbpx

Zinkování

_

ZINGA

Vlastnosti, použití:

Nátěrová hmota ZINGA se používá jako primární nebo finální systém antikorozní ochrany ocelových konstrukcí. Dále se používá k opravám erodovaných nebo poškozených galvanizovaných nebo pozinkovaných ocelových součástí. Představuje systém “galvanizace zinkem za studena”. Výhodou této metody galvanizace je možnost používat v terénu, což se často nedá udělat při žárově zinkovaných. Nátěrová hmota ZINGA kombinuje oba dva způsoby ochrany, jak bariérový, tak i katodický, což je unikátní vlastnost tohoto výrobku.

Odstín: matný, šedý

Vydatnost: při 40 µm DFT 5 m2/kg, při 80 µm DFT 2,5 m2/kg

Balení: 0,25 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 5 kg; 10 kg; 25 kg

_

ZINGA SPRAY

Vlastnosti, použití:

Obsahuje 96% zinku v suchém filmu. Je ideální pro opravu a korekci poničených či ošetřených povrchů pomocí tepelné galvanizace.

Odstín: matný, šedý

Vydatnost: 4 m2/kg

Balení: 500 ml

_

ZINGALU SPRAY

Vlastnosti, použití:

Obsahuje 96% zinku a 4% hliníku v suchém filmu. Je ideální pro opravu a korekci poničených či ošetřených povrchů pomocí tepelné galvanizace.

Odstín: hliníkový lesk

Vydatnost: 4 m2/kg

Balení: 500 ml

_

ALU ZM

Vlastnosti, použití:

Rychleschnoucí jednosložkový nátěr s obsahem hliníku, vhodný na přímou aplikaci bez základního nátěru na staré, nezkorodované, ponorem pozinkové povrchy nebo jako vrchní nátěr na povrch upravený Zingou.

Odstín: hliníkový

Vydatnost: při 40 µm DFT 6 m2/litr

Balení: 1 l; 2,5 l; 15 l

_

ALUMINIUM SPRAY

Vlastnosti, použití:

Rychleschnoucí metalický lak s hliníkovým vzhledem vyvinutý na povrch upravený ZINGOU nebo na jiný podobně upravený povrch.

Odstín: hliníkový RAL 9006

Vydatnost: 7 m2/sprej (při 20 µm)

Balení: 500 ml

_

ZINGASOLV

Ředidlo pro systém ZINGA a ALU ZM

Balení: 0,125 l; 0,25 l; 0,5 l; 1 l; 5 l;

_

AQUAZINGA

Vlastnosti, použití:

Antikorozní, dvousložkový, anorganický vodní systém na bázi zinku (až do 600°C) na ochranu železných kovů s galvanickými vlastnostmi. Výborné a dlouhodobé chování vůči korozní agrestivitě atmosféry. Obsahuje 92% zinku v suché vrstvě.

Odstín: matný, šedý

Vydatnost: při 40 µm DFT 3,49 m2/kg

Balení: 18 kg prášek, 7 kg pojivo;
10 kg; 5 kg; 1 kg