fbpx

Vyrovnávací hmoty

_

JUBOLIN Reparatur

Pastovitý stěrkový tmel určený pro jemné vyrovnávání vnitřních stěnových a stropních povrchů, jako jsou např. všechny druhy omítek, neomítnutý beton, vláknocementové, dřevocementové a sádrokartonové desky, také jako oprava vad nebo vyplňování prohlubní a prasklin. Podklad: pevný, suchý a čistý. Základní nátěr: vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1). Barva: přírodní bílá. Po zaschnutí a zbroušení lze povrch natírat všemi druhy disperzních barev. Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Spotřeba
Závisí na rozsahu poškození.

Balení
150 g

_

JUBOLIN Classic

Pastovitý stěrkový tmel určený pro jemné vyrovnávání vnitřních stěnových a stropních povrchů, jako jsou např. všechny druhy omítek, neomítnutý beton, vláknocementové, dřevocementové a sádrokartonové desky, také jako oprava vad nebo vyplňování prohlubní a prasklin. Podklad: pevný, suchý a čistý. Základní nátěr: vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1). Barva: přírodní bílá. Po zaschnutí a zbroušení lze povrch natírat všemi druhy disperzních barev. Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Tloušťka vrstvy 0–3 mm.

Spotřeba
1,5 – 2,0 kg/m2, podle hrubosti a savosti podkladu

Balení
1 kg, 3 kg, 8 kg a 25 kg

_

JUBOLIN P15 Fill & Fine

IDEÁLNÍ volba pro kvalitní vyrovnání neomítnutého betonu a sádrokartonových desek – od spárování, přes základní tmelení až po finální tmelení (v kvalitě Q1-Q4); je vhodný také na opravy prohlubní, prasklin a jiných vad.

Vlastnosti

  • Umožňuje nanášení v tl. vrstvy do 8 mm.
  • Pro spárování, místní i celoplošné tmelení.
  • Nižší spotřeba díky obsahu lehkých plniv.
  • Uzpůsoben pro ruční i strojní nanášení.

Výhody pro investora / realizátora

  • Umožňuje dosáhnout perfektně hladký povrch.
  • Vhodný pro všechny fáze tmelení (kvalita Q1-Q4).
  • Připravený k okamžitému použití.
  • Snadno se nanáší a nestéká.
  • Rychle schne, nepropadá se.
  • Pevný a snadno brousitelný.

Spotřeba

1,2 kg/m2, podle hrubosti a savosti podkladu.

Balení

8 kg a 25 kg

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

tloušťka vrstvy (mm) 0-8
doba schnutí pro broušení (h)  ~ 12
barva  přírodně bílá
_

JUBOLIN P25 Fine

Pastovitý stěrkový tmel pro strojní a ruční nanášení určený pro jemné vyrovnávání vnitřních stěnových a stropních povrchů, jako jsou např. všechny druhy omítek, neomítnutý beton, vláknocementové, dřevocementové a sádrokartonové desky, také jako oprava vad nebo vyplňování prohlubní a prasklin. Je vysoce tixotropní a snadno brousitelný. Podklad: pevný, suchý a čistý. Základní nátěr: vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1). Barva: přírodní bílá. Po zaschnutí a zbroušení lze povrch natírat všemi druhy disperzních barev. Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Tloušťka vrstvy 0–3 mm.

Spotřeba
1,5 – 2,0 kg/m2, podle hrubosti a savosti podkladu.

Balení
25 kg (alternativně plastové vědro nebo plastový pytel)

_

JUBOLIN P50 Extra Fine

Pastovitý stěrkový tmel pro strojní a ruční nanášení určený pro jemné vyrovnávání vnitřních stěnových a stropních povrchů, jako jsou např. všechny druhy omítek, neomítnutý beton, vláknocementové, dřevocementové a sádrokartonové desky, také jako oprava vad nebo vyplňování prohlubní a prasklin. Je tixotropní, velmi snadno se nanáší a je velmi snadno brousitelný. Podklad: pevný, suchý a čistý. Základní nátěr: vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1). Barva: přírodní bílá. Po zaschnutí a zbroušení lze povrch natírat všemi druhy disperzních barev. Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Tloušťka vrstvy 0–3 mm.

Spotřeba
1,5 – 2,0 kg/m2, podle hrubosti a savosti podkladu

Balení
25 kg (alternativně plastové vědro nebo plastový pytel)

_

JUBOLIN Thermo

Pastovitý stěrkový tmel určený pro jemné vyrovnávání vnitřních stěnových a stropních povrchů, jako jsou např. všechny druhy omítek, neomítnutý beton, vláknocementové, dřevocementové a sádrokartonové desky, také jako oprava vad nebo vyplňování prohlubní a prasklin. Díky tepelně izolačnímu plnivu je povrch stěrky teplejší a příjemnější na dotyk, omezuje kondenzaci vlhkosti a riziko vzniku plísní. Podklad: pevný, suchý a čistý. Základní nátěr: vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1). Barva: přírodní bílá. Po zaschnutí a zbroušení lze povrch natírat všemi druhy disperzních barev, pro zesílení tepelně izolačního účinku doporučujeme JUPOL THERMO. Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Tloušťka vrstvy 0–3 mm.

Spotřeba
1 L/m2 při tl. vrstvy 1 mm

Balení
5 L

_

JUBOGLET Nivelin

Práškový stěrkový tmel určený pro jemné vyrovnávání vnitřních povrchů stěn a stropů, jako jsou např. všechny druhy omítek, neomítnutý beton, vláknocementové, dřevocementové a sádrokartonové desky, také jako oprava vad nebo vyplňování prohlubní a prasklin. Podklad: pevný, suchý a čistý. Základní nátěr: vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1). Barva: přírodní bílá. Po zaschnutí a zbroušení lze povrch natírat všemi druhy disperzních barev. Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Tloušťka vrstvy 0–3 mm.

Spotřeba
1,0 – 1,5 kg/m2, podle hrubosti a savosti podkladu

Balení
5 kg a 20 kg

_

JUBOGLET Nivelin D

Práškový stěrkový tmel určený pro vyrovnávání omítnutých fasádních a omítnutých i neomítnutých vnitřních stěnových i stropních povrchů. Používá se také pro vyrovnání a ochranu základní omítky zateplovacích systémů. Vyrovnávací tmel ani při nanášení vrstvy v tloušťce 5 mm při schnutí nepraská. Je značně vodoodpudivý. Podklad: pevný, suchý a čistý. Podklad před vyrovnáním důkladně navlhčíme vodou. Barva: přírodní písková. Po zaschnutí, příp. zbroušení se fasádní povrchy musejí natřít fasádní barvou, např. Revitalcolor AG nebo Revitalcolor Silicone, vnitřní povrchy lze natírat všemi druhy disperzních barev. Prohlášení o vlastnostech podle EN 998-1.

Tloušťka vrstvy 1,5–6 mm.

Spotřeba
1,5 kg/m2 při tl. vrstvy 1 mm

Balení
5 kg a 20 kg

_

JUBOGLET Universal

Práškový stěrkový tmel na bázi sádry určený k vyrovnání vnitřních povrchů stěn a stropů v tloušťce až do 8 mm. Je vhodný na všechny druhy omítek, neomítnutý beton a ke spárování obkladů ze sádrokartonových desek. Podklad: pevný, suchý a čistý. Základní nátěr: vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1). Barva: přírodní bílá. Po zaschnutí lze povrch natírat všemi druhy disperzních barev. Pro dosažení dokonalého vzhledu povrch před natíráním jemně vyrovnáme JUBOGLETEM, JUBOLINEM nebo NIVELINEM. Prohlášení o vlastnostech podle EN 13279.

Tloušťka vrstvy 0–8 mm.

Spotřeba
1,2 kg/m2 při tl. vrstvy 1 mm

Balení
5 kg a 20 kg

_

JUBOGLET Hobby kit

Práškový tmel na bázi sádry určený k vyrovnání velkých nerovností, spár a trhlin vnitřních povrchů stěn a stropů. Je vhodný na všechny druhy omítek, neomítnutý beton, cihelné a pórobetonové zdivo a další konstrukce. Podklad: pevný, suchý a čistý. Savé podklady před vyrovnáním navlhčíme vodou. Barva: přírodní bílá. Po zaschnutí lze povrch natírat všemi druhy disperzních barev. Pro dosažení dokonalého vzhledu povrch před natíráním jemně vyrovnáme JUBOLINEM nebo NIVELINEM. Prohlášení o vlastnostech podle EN 13279.

Tloušťka vrstvy 0–50 mm.

Spotřeba
1,1 kg/m2 při tl. vrstvy 1 mm

Balení
2 kg a 15 kg

_

JUBOGLET Strong

Dvousložkový stěrkový tmel určený pro opravy povrchových vad a pro jemné vyrovnání betonových a pevných omítnutých fasádních povrchů. Vytvrzený tmel (>2,5 MPa) je odolný proti povětrnostním vlivům, nerozmáčí se. Podklad: pevný, suchý a čistý. Základní nátěr: vodou rozředěná AKRIL EMULZE nebo JUKOLPRIMER (1 : 1). Barva: přírodní bílá. Po zaschnutí a zbroušení lze povrch natírat všemi druhy disperzních barev (také barvami obsahujícími organická ředidla). Složka A: JUBOGLET STRONG – minerální suchá směs na bázi cementu. Složka B: AKRIL EMULZE – vodní emulze polymerních pojiv.

Tloušťka vrstvy 0–3 mm.

Spotřeba
Složka A (JUBOGLET STRONG): cca 1,2 – 2,0 kg/m2 + složka B (AKRIL EMULZE): cca 0,3 – 0,5 kg/m2, podle hrubosti a savosti podkladu

Balení
Složka A (JUBOGLET STRONG): 20 kg

Složka B (AKRIL EMULZE): 1 kg, 5 kg a 18 kg

_

JUBIZOL Reparatur

Prášková, polymerními pojivy zušlechtěná, vysoce elastická, vodoodpudivá, mikroarmovaná cementová maltová směs. Je vhodná pro sanaci popraskaných fasádních a vnitřních povrchů, vyrovnání hrubě upravených povrchů a také pro hrubé omítání pórobetonového zdiva. Je vhodným podkladem pro nanášení dekorativních omítek. Na velmi popraskaných podkladech a v místech se zvýšeným namáháním omítku vyztužíme armovací plastifikovanou skelnou mřížkou. Základní nátěr: vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1) – JUBIZOL REPARATUR nanášíme na čerstvý (mokrý) základní nátěr. Barva: šedá. Prohlášení o vlastnostech podle EN 998-1.

Tloušťka vrstvy 1–4 mm.

Spotřeba
1,4 kg/m2 při tl. vrstvy 1 mm

Balení
20 kg

_

JUBOFLOOR 1-10

Samorozlévací zušlechtěná cementová hmota určená k jemnému vyrovnání nerovností všech druhů vnitřních podlahových konstrukcí obsahujících cement (cementové mazaniny, betony, teraco) před pokládkou plastových, textilních, dřevěných, keramických a dalších podlahových krytin v obytných a podobných objektech, kde užitné zatížení nepřesahuje 150 kg/m2. Je vhodný i na podlahové vytápění. Podklad: pevný, suchý a čistý. Základní nátěr: vodou rozředěný JUKOLPRIMER (1 : 1). Barva: šedá. Zatřídění podle EN 13813: CT-F7-C25.

Tloušťka vrstvy 0–10 mm.

Spotřeba
1,5 kg/m2 při tl. vrstvy 1 mm

Balení
25 kg

_

JUBOFLEX Acryl

Vysoce kvalitní jednosložková akrylátová těsnicí hmota pro vnitřní i venkovní použití, určená k trvale pružnému těsnění pórovitých materiálů (keramika, sádrokartonové desky, dřevo, beton…); různých spojů (kolem okenních rámů, dveří, mezi sádrokartonovými deskami a betonovými dílci, mezi materiály různých druhů…) a menších prasklin na stěnách. Vyznačuje se dobrou elasticitou (± 15 %), je odolná proti povětrnostním vlivům, UV záření a stárnutí. Nevytéká ze svislých spár. Neobsahuje rozpouštědla. Po uschnutí není citlivá vůči vodě; snadno se čistí vodou a přetírá běžnými druhy barev a laků. Teplotní odolnost: -20°C až +75°C. Podklad: pevný, čistý, může být také lehce vlhký.

Spotřeba
Podle šířky a hloubky spár.

Balení
300 ml