fbpx

Plniče a špachtovací hmoty

_

1875 Tmel na spáry a stěny

Vlastnosti, použití, nanášení
Bílý, na spáry i plošné nanášení, na sádro-umělohmotné bázi, v práškové formě. Lehce mísitelný, přilnavý, plnivý, nesesedá, lehce zpracovatelný i v několika cm vrstvách. Difuzní, pro vyplnění otvorů, trhlin, velkoplošných prohlubní, vyhlazení neopracovaného zdiva, betonu, pórobetonu, lehkých desek, před tapetováním, k instalaci sádrových desek, hmoždinek atd. Nanáší se nátěrem, válečkem.

Balení: 15 kg
Spotřeba: cca 1 kg/m2 na 1 mm vrstvu

_

1882 Univerzální stěrka pro ruční nanášení

Vlastnosti, použití, nanášení
Bílá, k práci připravená speciální stěrkovací hmota pro vnitřek. Matná, 2 mm, omezující korozi, s dlouhou dobou zpracovatelnosti, suchá a lehce brousitelná, difuzní a lehce ručně zpracovatelná. Dobré krycí schopnosti, tvárná pro natahování a vyhlazování, vytváří hladké pevně uzavřené a tvrdé povrchy.

Balení:10 l
Spotřeba: cca 1 l/m2 na 1 mm vrstvu

_

1883 Fasádní stěrka pro ruční zpracování lehká

Vlastnosti, použití, nanášení
Šedá, k práci připravená speciální organicky vázaná disperzní stěrkovací hmota pro vnějšek i vnitřek, do 5 mm.Povětrnostně odolná a lehce ručně zpracovatelná a dobře brousitelná.

Balení:10 l
Spotřeba: cca 1 l/m2 na 1 mm vrstvu

_

1886 Minerální stěrka pro ruční nanášení, lehká

Vlastnosti, použití, nanášení
Bílá, minerální, k práci připravená stěrka pro vnitřek. Matná, omezující korozi, s dlouhou dobou zpracovatelnosti, suchá a lehce brousitelná, difuzní a lehce ručně zpracovatelná. Speciálně pro nerovné a hrubé podklady. Do 6 mm vrstvy v jednom pracovním kroku.

Balení:10 l
Spotřeba: cca 1 l/m2 na 1 mm vrstvu

_

259 Tmel pro vnitřní použití

Vlastnosti, použití, nanášení
Bílý, ekologický tmel na místní i plošné použití, rychle schnoucí, vysoká plnivost, lehce zpracovatelný, bez zápachu, dobře brousitelný. K vytmelení brousitelných ploch, jako např. dřeva, minerálních podhledů a kovů. Další vrstvy se provádí podkladovou barvou 245 a lakrylátovým lakem 270 nebo 275. Nanáší se japonskými špachtlemi nebo duo-flex špachtlemi v jedné nebo více tenkých vrstvách s časovým odstupem 2 hod. lze brousit a dále opracovávat.

Balení: 2,5 kg, 400 g
Spotřeba: cca 250 – 300 g/m2 na 1 vrstvu