fbpx

Speciální

_

202 Aqualoma ELF

Vlastnosti, použití, nanášení

Izolační barva bez rozpouštědel a změkčovadel, bílá popř. barevná, matná, pro vnitřní použití, dobře kryjící s vynikajícím izolačním účinkem na nikotinem znečištěné plochy a na zaschlé vodní fleky. Pro izolační, renovující nátěry např. v restauracích, kantýnách, mateřských školkách, kuchyních atd.

Balení: bílá 15 l, 5 l
barevný systém: 15 l
Spotřeba: cca 140 – 180 ml/m² na 1 nátěr

_

3100 Vetrolux ELF

Vlastnosti, použití, nanášení

Nízko emisní, matná, vnitřní, disperzní barva bez rozpouštědel a změkčovadel s obzvlášť dlouhou dobou zpracovatelnosti a výrazně sníženou možností poškození mechanickým zatížením. Barevná, bez látek tvořících mlhu, pachově neutrální, dobře kryjící a vysoce difúzní. S vynikající stékavostí a velmi lehce zpracovatelná. Má ve srovnání s běžnými, matnými, vnitřními barvami dobře čistitelný a odolný povrch. Stopy a znečištění lze opatrně odstranit suchým nebo čistou vodou navlhčeným hadříkem z mikrovlákna 3111.

Balení: 10 l, 2,5 l
Spotřeba: cca 130 – 150 ml/m² na jeden nátěr

_

3471 2K PU Finish Crea Glas

Vlastnosti, použití, nanášení

Vodou ředitelný, dvou komponentní nátěr s extrémně odolným povrchem. Hedvábně lesklý, bez fogging aktivních substancí. Odolný vůči dezinfekčním prostředkům, zředěným louhům a kyselinám. Dekontaminuje. Pro extrémně odolné stropní a stěnové nátěry uvnitř, speciálně v systému kreativních tkanin CreaGlas. Obzvlášť vhodné pro vysoce namáhavé oblasti, např. operační a rentgenové sály v nemocnicích, laboratoře, mlékárny, jatka, atd. Použitelný také jako izolační nátěr, např. v restauracích, čekárnách nebo kantýnách.

Balení: 15 kg, 5 kg
Spotřeba: na hladkých podkladech cca 160 – 190 g/m² na 1 nátěr v systému s Crea Glas tkaninou: cca 220 – 290 g/m² pro mezinátěr
a cca 160 – 190 g/m² pro konečný nátěr

_

3472 PU tužidlo Crea Glas

Vlastnosti, použití, nanášení

Speciální tužidlo v balení s velikostí odpovídající míchacímu poměru s 2K PU Finish CreaGlas 3471.

Balení: 2,4 kg, 800 g

_

58 Klihová barva ELF

Vlastnosti, použití, nanášení

Bílá a tónovatelná do max. 3%. Matná, vodou ředitelná, dobře kryjící, klihová barva bez rozpouštědel. Otěruvzdorná, reverzibilní a tím i znovu smývatelná, difuzní a bez zápachu. Pro reverzibilní nátěry na stropy a mechanicky nezatížené stěny uvnitř. Na základě reverzibility je obzvlášť vhodná pro použití v oblasti ochrany památek.

Balení:10 l
Spotřeba: 150 – 180 ml/m² na 1 nátěr

_

869 Izolační barva na zeď

Vlastnosti, použití, nanášení

Bílá a tónovatelná do max. 5%. Dobře kryjící barva, obsahující rozpouštědla. Izoluje nikotin, zaschlé vodní skvrny, atd. Pro odolné, izolující nátěry stropů a stěn, např. v dílnách a výrobních halách.

Balení: 20 kg
Spotřeba: cca 130 – 150 ml/m² na 1 nátěr (cca 200 – 230 g/m²)

_

9000 Vitalux

Vlastnosti, použití, nanášení

Vysoce hodnotná, vnitřní disperzní barva bez konzervačních prostředků, speciálně pro dětské pokoje, ložnice, školky, školy. Bílá nebo tónovatelná speciální tónovací barvou bez konzervačních látek Vitamix 9018. VHODNÁ PRO ALERGIKY.

Balení: 15 l, 5 l
Spotřeba: cca 120 – 140 ml/m² na 1 nátěr

_

971 Barva na stěny černá ELF

Vlastnosti, použití, nanášení
Černá disperzní dobře kryvá barva bez emisí, rozpouštědel a změkčovadel. Pro ekonomicky výhodné, černé nátěry na mechanicky nezatěžovaných plochách uvnitř. Použitelné na nosné podklady, např. vnitřní omítky (normální omítky maltové skupiny PII, PIII, PIV závislé na pevnosti v tlaku), beton, Raufaser, sádrokarton, vláknitý cement, vápenopískové cihelné zdivo. Speciálně pro plochy, které mají být ztvárněny opticky nenápadně, např. u stropních podhledů, viditelných výklenků za obložením.

Balení: 15 l
Spotřeba: cca 130-150 ml/m² na jeden nátěr.